show
 
pichak
 

کره جنوبی

15 خرداد

برای اخذ ویزای کره جنوبی و سفر به آن کشور لازم است مدارک اشاره شده در ادامه مطلب را تهیه فرموده و اقدامات زیر را به انجام رسانید.

اطلاعات مشروح زیر ، از وب سایت سفارت کره جنوبی برداشته شده است.    

 

16 خرداد

کشور کره‌ی جنوبی، از جمله مقاصد گردشگری است که با سفر به آن، می‌توانید تعطیلاتی فراموش نشدنی را داشته باشید. البته آن دسته از افرادی که زندگی آن‌ها با سفر عجین شده و بیشتر وقت خود را در مسافرت می‌گذرانند، داشتن برنامه‌ی مناسب سفر در مدت زمان حضور در مقصد، امری بدیهی است؛

در این مقاله به بیان برخی از نکات مهم که ممکن است دانستن آن‌ها در مدت زمان حضور در کره‌ی جنوبی مفید باشد، می‌پردازیم

18 خرداد

1- با یک برنامه ریزی درست به سئول کره جنوبی سفر کنید

با توجه به جاذبه های گردشگری متعددی که در سئول کره جنوبی وجود دارد و در نظرگیری اینکه ممکن است برای بار بعدی فرصت سفر به این شهر زیبا را نداشته باشید، بهتر است ابتدا با بررسی و شناخت کلی سئول و

18 خرداد

اگر شخصا به کره جنوبی سفر میکنید و می خواهید از فرودگاه بین المللی اینچه اون سئول به هتل خود یا مرکز شهر بروید ، لطفا راهنمای زیر را مطالعه فرمایید زیرا مطالعه این بخش می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

08 شهریور

hangang-park-سفربخیر-پارک هانگانگ -2راهنمای جاذبه های گردشگری کره جنوبی بهمراه آدرس و مکان قرارگیری آن بر روی نقشه گوگل.

کشور  کره جنوبی در شمال شرقی چین و جنوب کره شمالی قرار گرفته و از سه طرف در احاطه آب می باشد. دیگر همسایه آن کشور ژاپن بوده که از طریق تنگه کره با ژاپن در ارتباط است.

گالری تصاویرمجموعه تصاویر زیبای اقامتگاه های بومگردی

خبر نامه

گردشگری سفربخیر

راهنمایی برای سفرهای شما

(کلیه حقوق وب سایت گردشگری سفربخیر محفوظ می باشد. کپی رایت 94-1393)